O nás

Kto sme

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na monitoring médií a prácu s informáciami. Vyvinuli sme vlastnú aplikáciu SIAC plus, ktorá umožňuje rýchly prístup k informáciám z denníkov, týždenníkov, regionálnych periodík, televízií a rádií, webových zdrojov či sociálnych sietí. Disponujeme najkomplexnejším elektronickým archívom s plnými prepismi článkov, spravodajských relácií, publicistických relácií či tlačových konferencií.

Sme prvou voľbou pre každého, kto pracuje s PR, verejnosťou a marketingom, alebo chce mať prehľad o tom, čo sa vo svete médií práve deje.

V Slovakia Online sme si vedomí, že svet médií nikdy nespí. Ku všetkým našim klientom pristupujeme individuálne a poskytujeme im poradenstvo a riešenie ich požiadaviek v čo najkratšom možnom čase.

Z našej histórie

Na Slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1995, kedy sme iniciovali založenie Slovenského Informačného a Analytického Centra (S.I.A.C.). Zmyslom tohto projektu bolo vytvorenie a vyhľadávanie v plnotextovej databáze informácií.

V roku 2014 sme sa stali vlastníkom spoločnosti STORIN plus s.r.o., čím nám pribudli databázy informácií siahajúce až do roku 1991 a od roku 2018 fungujeme ako jedna spoločnosť Slovakia Online.

Medzi našich klientov patria banky, kapitálové spoločnosti, obchodné spoločnosti, výrobné podniky, poisťovne, PR agentúry, politické strany, štátna a verejná správa, neziskové organizácie.

Medzinárodné kontakty
a spolupráca

Sme členom FIBEP – medzinárodnej organizácie monitorovacích spoločností. Okrem slovenského monitoringu, môžeme pre vás vďaka našim partnerom zabezpečiť monitoring médií z ďalších viac ako 40 krajín sveta.

Podporujeme

Pre našich klientov sme plnohodnotným partnerom a podporujeme ich významné akcie. Sme mediálnym partnerom Slovenskej filharmónie, Ligy proti rakovine, Aliancie NIE RAKOVINE, OZ Plamienok, Hodiny deťom, SIAF, festivalu Pohoda, ankety Hovorca roka či podujatia Krištáľové krídlo.