Krízová komunikácia, alebo v akých prípadoch je dobré byť informovaný nepretržite

Ako najlepšie zvládnuť krízovú komunikáciu? Zachovať si chladnú hlavu, zozbierať relevantné informácie, pripraviť si rýchly plán komunikácie prvej záchrany. Potom už len na ňom stavať. Ako najlepšie sledovať vývoj situácie v reálnom čase? Povieme vám v našom článku.

Sledovať všetky médiá a zdroje je v dnešnej dobe pre jedného človeka priam nemožné. Najmä s množstvom online médií, ktoré často reportujú 24 hodín denne. Neodporúča sa to však ani z pohľadu duševného zdravia. Čo však robiť, ak nastane situácia, ktorá si vyžaduje, aby ste jej vývoj sledovali v reálnom čase a mali tie najrelevantnejšie informácie?

WebAlert sleduje médiá za vás

Máme pre vás nástroj, ktorý vám prinesie prehľad o informáciách na webstránkach a online zdrojoch, ktoré sú pre vás dôležité v čo najkratšom čase. WebAlert sleduje webové stránky nepretržite a včas vás informuje o vašich či konkurenčných aktivitách. Vďaka tomu môžete flexibilnejšie reagovať na medializované informácie v čase krízovej komunikácie, počas rôznych podujatí či prebiehajúcich kampaní.

Výhodou nástroja WebAlert je jeho rýchlosť a schopnosť z tisícok slovenských či zahraničných informácií vybrať iba tie, ktoré sú dôležité pre vás. Urobí tak tú najťažšiu robotu za vás. Upozornenie a prehľad nových správ dostanete priamo do vašej e-mailovej schránky. Vy sa tak môžete sústrediť na to, ako na situáciu zareagovať.

Kedy by ste mali byť informovaní nepretržite?

WebAlert nemusíte mať aktívny stále. Sú ale prípady, kedy sa vám zíde byť informovaní v reálnom čase:

  • ak sa deje niečo dôležité a potrebujete mať k dispozícií všetky nové informácie
  • ak sa situácia vyvinie tak, že musíte pripraviť a manažovať krízovú komunikáciu
  • ak potrebujete byť informovaní ihneď, aby ste si mohli vytvoriť dostatočný priestor na reakciu
  • ak chcete posunúť vývoj komunikácie alebo medializácie želaným smerom
  • ak chcete odsledovať rýchlosť šírenia vami publikovaných správ
  • ak ste usporiadali event, tlačovú konferenciu, odovzdávanie cien a chcete sledovať ich medializáciu
  • ak potrebujete odsledovať medializáciu prebiehajúcich kampaní

Kontaktujte nás na info@slovakia-online.sk alebo telefonicky na: +421 915 719 026 a radi vám poskytneme viac informácií.

Kontaktujte nás

Obchodné oddelenie

+421 915 719 026

Sekretariát

02/434 10 996